ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Чи розвинутий у вас інтерес до мистецтва


Питальник «Карта  інтересів у сфері декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва»

Декоративно-прикладне мистецтво (з лат.dekoro - прикрашаю) – це галузь декоративного мистецтва спрямована на створення художніх виробів, що характеризуються декоративною образністю й практичним використанням у побуті. Усі предмети, що оточують людину, мають бути не тільки зручні, практичні, але й гарні та цільні за своєю конструкцією, пропорціями, деталями, оздобленням. Вироби ДПМ художньо збагачують життя людей, стають джерелом естетичного розвитку.

Детальніше ...

Про кохання


Кохання це найбільш благотворне і радісне почуття.

Кохання — це творець і натхненник. Воно притаманне кожній людині і до кожного воно приходить своїми шляхами. його ознаки, прикмети багатогранні:
Детальніше ...

Поради психолога під час карантину


      11 березня 2020 року ВООЗ оголосила пандемію у зв'язку з поширенням коронавірусу в світі. В Україні, як і в багатьох інших країнах, ввели карантин.

      Такі заходи передбачувано викликали першу хвилю паніки – люди скуповували продукти в магазинах, захисні маски та антисептичні засоби в аптеках. Все це не може не турбувати

Детальніше ...

ЗНО. Як поводити себе


 Як правильно поводити себе під час Зовнішнього Незалежного Оцінювання

   Матеріали ЗНО складаються з декількох частин, в яких по груповано завдання різного рівня складності. Завжди є завдання, які тобі під силу вирішити.

Отже, період підготовки пройшов. Не  пожалій 2-3 хвилини для того, щоб привести себе у стан рівноваги. Згадай про ритмічне дихання. Подихай та заспокойся.

Детальніше ...

Готуємось до захисту дипломної роботи


  Вміння говорити, або чи можна навчитися красномовності

     43-й господар Білого Дому, американський президент Білл Клінтон ретельно готувався до церемонії ІІ інавгурації, яка зібрала 800 тисяч глядачів. Щоб виступ був цікавішим, президент вже не перший раз перечитав антологію ораторського мистецтва і для натхнення перегорнув збірки улюблених поетів.

Детальніше ...