КЕРІВНИЦТВО

ДИРЕКТОР


Стеф'юк

Роман Григорович

Посада:
Директор
Рівень освіти: 
викладач-методист,
кандидат мистецтвознавства
 
 

  Народився 27 листопада 1982 року в с.Рожнів Косівського району Івано-Франківської області. Закінчив Косівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, магістратуру Львівської національної академії мистецтв. Захистив дисертацію на тему − «Художнє різьблення в облаштуванні інтер’єру дерев’яних церков Гуцульщини ХVІІ − початку ХХІ століття». Основні напрямки наукових досліджень — особливості художнього різьблення предметів облаштування дерев’яної гуцульської церкви як мистецького явища; розвиток народних традицій художньої обробки сакральних предметів та мистецькі інспірації у творах сучасних майстрів і шкіл художнього деревообробництва.
  За роки роботи у Косівському училищі прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (з 2005р.) зарекомендував себе як талановитий художник-педагог. З 2016 року – директор Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ (тепер Косівський фаховий коледж ПДМ ЛНАМ).
Стеф’юк Р.Г. — співавтор навчального посібника «Проектування християнського храму», автор більше 20 наукових публікацій у фахових мистецьких виданнях. Важливу частку його діяльності складає творча робота, участь у регіональних, обласних, всеукраїнських виставках та конференціях, семінарах та симпозіумах, дотичних до специфіки підготовки фахівців у Косівському фаховому коледжі ПДМ ЛНАМ.


Останнє редагуванняПонеділок, 12 квітня 2021 12:32

Log in