ДЛЯ БАТЬКІВ

ДЛЯ БАТЬКІВ

Роль сім'ї у становленні особистості в юнацькому віці


      Все те що є в нашому характері, все що ми беремо з собою у своє доросле життя, закладено у нас в сім’ї, в години сімейного спілкування, сімейного відпочинку.

       Звичайно, світ людини формують і школа, і вулиця, і кіно, і книга, зараз ще можна додати Інтернет… Але, сім’я і тільки сім’я, є тим середовищем, тим місцем, де проходить формування особистості, де дитина вперше дізнається про навколишній світ, про добро і зло, де формуються її звички і уміння, погляди, життєві цілі, потреби, здібності.

Детальніше ...

Попередження насильства у сім'ї


     За визначенням Закону України "Про попередження насильства в сім'ї", який Верховна Рада України ухвалила 2001 року, насильство в сім'ї — це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкодуйого фізичному чи психічному здоров'ю". Отже, жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б'є її чоловік, дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима, хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка, старенька бабуся, що її ненавидять власні діти... 

Детальніше ...

Адаптація студентів 1 курсу до навчання в коледжі


Важлива і радісна мить в житті вашої дитини здійснилася – вона стала студентом, здобуватиме професію, щоб забезпечити своє майбутнє. Разом з тим появилось і хвилювання, бо починається новий етап  в житті: розлука з батьками, зміна місця проживання, нові друзі,  оволодіння новою професією, нові предмети, викладачі  та  їх вимоги. З новою обстановкою треба ознайомитись і звикнути до неї, тобто адаптуватись.

Детальніше ...