29
лют.
м.Косів вул.Міцкевича, 2
Навчаємо мистецтву у серці Карпат

01
лют.
м.Косів вул.Міцкевича, 2

17
лист.
м.Косів, Івано-Франківська обл

02
жовт.
02 жовтня 2022 у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту викладачі та студенти Косівського

04
лип.
м.Косів, Івано-Франківська обл

24
черв.
м. Косів вул. Міцкевича, 2
Захист дипломних робіт ОС "Молодший спеціаліст" 2022

Найкращий мистецький заклад України

University Joomla and WordPress Template

Косівська мистецька школа започаткувала свою історію 1882 року як ткацька промислова професійна школа. Сьогодні Косівський фаховий коледж прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв є вищим навчальним закладом державної власності II рівня акредитації, що проводить підготовку фахівців за державною формою навчання та здійснює освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти в галузі знань 02 "Культура і мистецтво" за спеціальностями: 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”

Конкурс-виставка «Живиця»

konkurs_Gyvytsia
Категорія:
ВИСТАВКИ
Дати
2021-02-20 00:00 - 2021-03-20 00:00
Місце проведення
Косів

Косівський фаховий коледж  прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

та Косівська міська рада


 

 

Прийом заявок на відкритий конкурс-виставку «Живиця» декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва буде розпочато в лютому 2021 р.

Конкурс буде проводитись у два етапи:

  • 1 етап – з 20 лютого по 20 березня (подання заявок та відбір робіт до ІІ туру).
  • 2 етап – з 1 квітня по 20 квітня (надсилання оригіналів робіт до оргкомітету, визначення переможців та відкриття виставки).

Номінації:

  • Декоративний розпис (на дереві, склі, тканині, писанкарство тощо)
  • Художній текстиль
  • Художні вироби з дерева
  • Художній метал
  • Художня кераміка
  • Художні вироби зі шкіри
  • Художня вишивка і моделювання одягу
  • Образотворче мистецтво (рисунок, живопис, графіка)

Мета конкурсу:

Конкурс має на меті виявлення і підтримку творчо обдарованої молоді, підвищення майстерності учнів навчальних закладів з мистецькими класами, факультетами, обміну творчими досягненнями та досвідом серед дітей, молоді та педагогів України.

Надання можливості художниками початківцями розкрити свій творчий потенціал; сприяння творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл області; популяризація та стимулювання розвитку сучасного національного мистецтва.

          Робочими органами виставки-конкурсу є оргкомітет, журі та лічильна комісія, які діють на громадських засадах.

Голова журі: Стеф’юк Роман Григорович – директор КФКПДМ ЛНАМ, викладач-методист, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри декоративного мистецтва КІПДМ ЛНАМ

Члени журі:

Балагурак Христина Тадеївна – завідувач циклової комісії фундаментальних дисциплін, викладач-методист, член НСХУ;

Барановський Ігор Володимирович – завідувач циклової комісії художнього розпису, старший викладач;

Волощук Тетяна Василівна – завідувач циклової комісії художнього ткацтва та художньої вишивки й моделювання одягу, старший викладач;

Радиш Мирослав Богданович – завідувач циклової комісії художніх виробів з дерева та художньої обробки металу, Заслужений художник України, викладач-методист, член НСХУ;

Чорний Орест Миколайович – завідувач циклової комісії художньої кераміки та художніх виробів зі шкіри, старший викладач;

Кочержук Іван Степанович – Заслужений художник України, голова Косівської організації НСХ України

Печижак Роман Михайлович – начальник відділу культури Косівської міської ради

Організатори конкурсу:

  • Косівський фаховий коледж ПДМ ЛНАМ;
  • Косівська міська рада;
  • КРО НСХУ;

Оргкомітет формується організатором конкурсу і забезпечує всі етапи підготовки та проведення заходу. Журі конкурсу затверджується оргкомітетом з числа професійних художників, мистецтвознавців, науковців та викладачів. До компетенції журі належить оцінювання конкурсних робіт, визначення переможців і лауреатів спеціальних премій у різних номінаціях. Лічильна комісія встановлює результати таємного голосування журі, щодо визначення переможців.

Умови участі: на виставці експонуватимуться творчі роботи зі всіх видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, виконані за останні 3 роки. Мінімальна кількість робіт – 1, максимальна – 5.

У конкурсі-виставці можуть брати участь учні старших класів загальноосвітніх шкіл, художніх шкіл як самостійно, так і в складах творчих колективів.

Учасник може виступати в кількох номінаціях.

Відбір творів учасників виставки проводиться виставковим комітетом на підставі надісланих заявок та електронних фотографій, які надсилаються на email КФКПДМ ЛНАМ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою конкурс-виставка «Живиця».

До фото робіт додається наступна інформація (вказується на зворотній стороні фотокартки):

  • прізвище, ім’я та по батькові учасника
  • рік народження
  • домашня адреса
  • номер телефону
  • назва навчального закладу
  • ПІП вчителя (при наявності)
  • назва роботи
  • рік створення
  • матеріал
  • техніка виконання
  • розміри.

         Про рішення виставкового комітету учасники виставки можуть дізнатись з 22 по 28 березня за телефонами: 067 9031758 (Роман Григорович),     097 8831135 (Руслана Іванівна), 050 9671948 (Христина Тадеївна).

         Відібрані твори мають бути підписані та повністю підготовлені до експонування.

Визначення переможців

         Підведення підсумків, визначення переможців в кожній номінації визначаються на підставі таємного голосування членів журі. Оголошення результатів конкурсу та відзначення переможців відбувається під час публічної церемонії закриття виставки. Лауреати конкурсу, які здобули І, ІІ та ІІІ місця в кожній номінації отримують сертифікати переможців та рекомендацію організаторів до вступу в КФКПДМ ЛНАМ. Тих переможців, хто здобув Гран-прі чекає цінний подарунок. Усі конкурсанти отримують дипломи учасників, їхні наставники – подяки.

        Виставка проходитиме в Косівського музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

        Адреса Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ: 78601, м. Косів, вул. Міцкевича, 2.

 
 

Всі дати

  • від 2021-02-20 00:00 до 2021-03-20 00:00

Під управлінням iCagenda

  1. Концепція та стратегія
  2. Основні напрямки
  3. Пріоритетні напрямки
Концепція освітньої діяльності Коледжу – програмний документ, який містить цілі та принципи освітньої діяльності Коледжу, що спрямовані на забезпечення через навчально-виховний процес всебічного розвитку людини як особистості, найвищої цінності суспільства, її здатності до отримання знань впродовж життя, виховання моральних цінностей. Освітня діяльність Коледжу ґрунтується на концептуальних засадах Національної Доктрини розвитку освіту, Законів України «Про освіту» та «Про фахову передвищу освіту». Метою діяльності фахового коледжу є здійснення діяльності, пов’язаної із наданням освітніх послуг з одержання профільної середньої освіти академічного спрямування, з одержання фахової передвищої освіти, забезпечення сфери освіти й культури висококваліфікованими художниками-виконавцями з високим рівнем громадських, духовних і моральних якостей. Навчальні методики в Коледжі базуються на реґіональних традиціях народного мистецтва та принципах їх адаптації до вимог сучасного мистецького середовища.
1. Забезпечення реалізації права громадян на фахову передвищу освіту. 2. Провадження освітньої діяльності на високому рівні, яка включає навчальну, виховну, культурну та методичну діяльність. 3. Забезпечення належних умов для формування соціально зрілої, творчої особистості; виховання морально, психологічно та фізично здорового покоління громадян. 4. Формування у здобувачів фахової передвищої освіти громадянської позиції, патріотизму, академічної доброчесності, моральних цінностей, здатності критично й творчо мислити, самоорганізовуватися в сучасних умовах. 5. Забезпечення високих етичних норм, атмосфери доброзичливості і взаємоповаги між працівниками, викладачами та студентами. 6. Забезпечення органічного поєднання в освітньому процесі теоретичного та практичного навчання, пошуково-дослідницької та інноваційної діяльності. 7. Створення необхідних умов для реалізації учасниками освітнього процесу їхніх творчих здібностей і талантів, збереження здоров’я студентів. 8. Збереження та примноження моральних, культурних, наукових цінностей і досягнень суспільства. 9. Налагодження міжнародних зв’язків, обмін досвідом та провадження міжнародної діяльності у сфері культури та мистецтва. 10. Взаємодія з роботодавцями, їх організаціями, професійними об’єднаннями та сприяння працевлаштування випускників.
• розробка та забезпечення функціонування результативної системи управління розвитком Коледжу, вивчення, аналіз та застосування європейського досвіду в освітній сфері діяльності з метою виявлення резервів підвищення якості освітніх послуг, здійснення запобіжних і коригувальних дій, спрямованих на усунення причин невідповідностей у діяльності Коледжу та забезпечення його конкурентоздатності. • поєднання професійної підготовки фахівців із формуванням у них широкого світогляду, громадянської зрілості, національної свідомості, високої моральної культури, здорового способу життя; • забезпечення відповідності освітніх послуг до державних стандартів фахової перед вищої освіти та європейських вимог до якості знань при входженні в єдиний освітній простір; • створення та забезпечення рівних умов доступу до здобуття фахової передвищої освіти, залучення до навчання вступників, забезпечення прозорості, відкритості вступної кампанії; • відкриття нових перспективних спеціальностей для підготовки фахівців; • розвиток мистецької компоненти у навчальних програмах фахового коледжу, проведення творчих експериментів, впровадження інноваційних управлінських, педагогічних та інформаційних технологій, спрямованих на зміцнення цілісної структури Коледжу, забезпечення його сталого розвитку.
next
prev

СПИСОК ПОДІЙ

29
лют.
м.Косів вул.Міцкевича, 2
Навчаємо мистецтву у серці Карпат

01
лют.
м.Косів вул.Міцкевича, 2

17
лист.
м.Косів, Івано-Франківська обл

02
жовт.
02 жовтня 2022 у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту викладачі та студенти Косівського

СТУДЕНТУ