ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

Tsykl Fundamentaliynyh Ta Profesijno Orijentovanyh Dystsyplin 1Предмети циклу фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін: рисунок, живопис, ліпка, пластична анатомія, основи кольорознавства, креслення, перспектива, історія мистецтв та основи архітектури є невід’ємною частиною підготовки художника декоративно-прикладного мистецтва.

  Діяльність відділу спрямована передусім на виховання всебічно розвинених, висококваліфікованих фахівців. Викладачі постійно працюють над вдосконаленням змісту, форм та методів навчання,  впровадженням інноваційних педагогічних технологій для формування ключових та професійних компетентностей студента, розвитку його творчих здібностей на заняттях фахових дисциплін.  Якість навчального процесу забезпечено особистісно – орієнтованим підходом в навчанні, спрямованим на розвиток креативного мислення кожного учня на засадах гуманізму та демократизму. Індивідуальні заняття допомагають покращити якість знань та умінь менш підготовлених студентів, а тих хто легко справляється з програмовими завданнями дозволять націлити на пошук власного почерку. На циклі забезпечено добрий рівень використання наочності, роздаткового матеріалу, презентацій та інструкцій для дистанційного навчання.      

  Талановиті студенти, їх творчий потенціал – це найбільша цінність навчального закладу. Викладачі в різний спосіб сприяють розвитку здібностей молодих художників. Такі акції посилюють творчу атмосферу всього навчального закладу, закликають студентів до творчості.

  Досягнення студентів коледжу засвідчуються неодноразовою перемогою у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах з образотворчого мистецтва.

  Педагогічну діяльність викладачі відділу поєднують із творчою роботою. Зокрема , Біла Н.О.,  Гнатчук С.А. є постійними учасниками виставок образотворчого мистецтва. Н.В. Юсипчук неодноразово представляла свої роботи  на персональних виставках і є активною учасницею всеукраїнський та міжнародних виставок. У 2008р. Наталії Юсипчук присвоєно звання заслуженого майстра народної творчості. Викладачі циклу Іванчук М.М. та Балагурак Х.Т. – члени Національної спілки художників України.

  Серед наших випускників є заслужені працівники культури, освіти, професори, кандидати наук, завідувачі кафедр, викладачі вищих і середніх спеціальних навчальних закладів. Ряд випускників є членами Національної спілки художників України. Наші випускники працюють не тільки в галузі декоративно-прикладного мистецтва, а і  в сфері образотворчого мистецтва.


Методичне забезпечення циклу фундаментальних дисциплін


  Напрацювання викладачів циклу

фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін

БАЛАГУРАК
Христина Тадеївна

Osnovy Arhitektury Balagurak H      zastosuvannja innovatsijnyh tehnologij